January 27, 2022 06:58
Спорт

И Манчини не е заинтересиран за Манчестер јунајтед

Трофејниот англиски фудбалски премиерлигаш Манчестер јунајтед кој викендов остана без тренер откако му даде отказ на Норвежанецот Оле Гунар Солскјер по разочарувачкиот пораз од Ватфорд ја продолжува потрагата по неговиот наследник на клупата. Според „БИЛД“, Јунајтед остварил контакти и со актуелниот италијански селектор Роберто Манчини, но добил негативен одговор. Манчини им соопштил дека негова задача е да ја однесе Италија на СП-2022 во Катар.

anime website. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

animefreak Bleach

AnimeFreak Tokyo Revengers

anime freak tv AnimeFreak Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

anime freak site Dragon Ball Super (Dub)

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full