Хроника

Исчезната е 70-годишна скопјанка

Исчезната е 70 – годишна жена од Скопје, Павлина, облечена е во бели патики, црни панталони и бело крем јакна, а се изгубила покрај трим патеката во Кисела вода или на патеката покрај Тутунски комбинат од населбата Пролет до Аеродром.

Од нејзиното семејство молат сите кои имаат информации за жената , да се јават на телефоните 071 517-307 или 071 586-773.

 

KissAnime dubbed anime: Gintama Episode 201

GoGoAnime gogoanime kiss: DARLING in the FRANXX (Dub) (https://gogoanime.be/m/Y90r) Episode 24