August 24, 2019 20:20
Магазин

Ирина Шајк шик ѕвезда во Burberry на финалето на Формула Е

Ирина Шајк го проследи финалето на Формула Е. На њујоршкиот тркачки настан, славната Русинка се појави во креации со потпис на Burberry од нејзиниот добар пријател Рикардо Тиши.

Иако беше облечена во шик комбинација со високи потпетици, Ирина стави кацига и позираше во електричен тркачки автомобил.

Нови вести

Кристијан Ристовски, гостиварец кој им го олеснува работењето на програмерите и веб дизајнерите

zane

Емили Ратајковски ги избричи влакната под пазувите

zane

Енди Мекдауел изгледа уморно на новите фотографии

zane