January 21, 2020 00:29
Магазин

Ирина Шајк шик ѕвезда во Burberry на финалето на Формула Е

Ирина Шајк го проследи финалето на Формула Е. На њујоршкиот тркачки настан, славната Русинка се појави во креации со потпис на Burberry од нејзиниот добар пријател Рикардо Тиши.

Иако беше облечена во шик комбинација со високи потпетици, Ирина стави кацига и позираше во електричен тркачки автомобил.

Нови вести

Секоја година селаните од ова место наоѓале по 2000 евра на улица: Мистеријата разрешена, еве кој им оставал пари

Filip

Кавани побарал да замине од ПСЖ, има понуда од Атлетико Мадрид

Filip

(ФОТО) Фотографија на Бред Пит и Џенифер Анистон што ги урна социјалните мрежи

Filip