November 27, 2021 04:35
Магазин

Ирина Шајк фатена во страсна прегратка на директор

Ирина Шајк (33), еден месец по прекинувањето на четиригодишната врска со американскиот актер Бредли Купер (44), папараците ја фатија во друштво на маж со кој страсно се гушкаше во Њујорк.

Веќе почна да се зборува дека тоа е новото момче во нејзиниот живот, за што пишуваат и странските медиуми. Сепак, руската убавица тврди дека уживала во друштво на пријателот Алек Максвел, креативен директор на британски „Вог“.Алек не се изјасни за природата на нивната врска.

AnimeKisa: Triage X: Recollection XOXO anime episode Full online free at https://animekisa.in watch animes

GoGoAnime: Kanokon: Manatsu no Dai Shanikusai (Dub) anime episode 2 online free at https://gogoanime.be overlord gogoanime

AnimeFreak: Di Gi Charat anime episode 16 online free at https://animefreak.ws attack on titan animefreak

Website https://animedao.nl: Watch gdgd men's Party animedao Episode 12 animedao kissanime

Kissanime6 doodlekit: https://kissanime6.doodlekit.com/home#

Getpocket: https://getpocket.com/@gogoanimebe