October 22, 2021 11:55
Спорт

Интер со пресврт до победа против Фиорентина

Интер со пресврт дојде до три бода на тешкото гостување против Фиорентина (1:3).

Фиорентина уште еднаш покажа дека е опасен противник сезонава и во 23-та минута дојде до водство со голот на Сотил, резултат со кој се замина на полувреме.

Интер во второто полувреме тргна фуриозно и стигна до пресврт во три минути. Најпрво Дармијан во 52-та, а потоа погоди и Џеко во 55-та минута.

Фиорентина остана со играч помалку во 78-та минута откако беше исклучен Гонзалез, а конечните 1:3 ги постави Перишиќ десет минути подоцна.

Watch Shinryaku!! Ika Musume (Dub) Episode 3

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Website https://kissanime.mx: Watch Juusenki L-Gaim II: Farewell My Lovely + Pentagona Dolls kissanime Episode Full kissanime haikyuu

Metooo: https://www.metooo.io/u/animefreakws

Hvacr: https://hvacr.vn/diendan/members/animefreakws.124980/#about