January 20, 2022 14:58
Спорт

Илиев заминува од Арсенал, нема да потпише нов договор

Македонскиот голман, Дејан Илиев го завршува престојот во Арсенал чиј член беше цели девет години.

26-годишниот голман не доби вистинска шанса од Арсенал, бранеше за младинските тимови и беше праќан на позајмици.

Соработката меѓу Илиев и Арсенал завршува, клубот решил да не му понуди нов договор.

Засега не е познато кој ќе биде идниот клуб на Илиев, дали ќе остане во Англија или ќе се пресели во клуб од друга земја.

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime My Hero Academia (Dub) Episode 12

GoGoAnime Boruto: Naruto Next Generations

anime websites Attack on Titan Final Season (Dub)

GoGoAnime One Piece

GoGoAnime WONDER EGG PRIORITY