December 6, 2021 17:16
Македонија

Илиевски за Телма и ТВ24: Димитриевски и на Општината ќе ги затемни стаклата, нема да дозволиме!

Оливер Илиевски кандидатот на СДСМ за градоначалник на Куманово во разговор со Телма и ТВ24 на прашањето за коментар на денешната казна за Димитриевски за затемнети стакла на возила изјави “Шерифот Максим Димитриевски, како досеѓашното владење со дивите градби и корупцијата, работата за неговите бизниси тој денеска докажа дека вози на “диво” и кола со затемнати стакла. МВР спроведува сообраќајни контроли, а јас би го прашал, зошто Димитриевски со затемнети стакла. Дали е таа истата кола каде што твоите соработници купуваа гласови по 500 денари, па затемниле стакла за да бидат по “сигурни” во купопродажните зделки на гласови? Дали е таа иста кола која ги тера и вози вработените на општината со сила и уцени да гласат за вас?”

anime online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime My Hero Academia Season 4 Episode 22

watch anime dub The Rising of the Shield Hero (Dub)

4 anime biz 4Anime Attack on Titan Season 3 (Dub)

4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

free anime My Hero Academia