November 30, 2021 10:58
Македонија

Илиевски: Аудио снимката покажа дека луѓе на Димитриевски сакаат да купуваат гласови за 500 денари

Оливер Илиевски кандидатот на СДСМ за градоначалник на Куманово на дебата на ТВ Телма на прашње за изборен поткуп ја посочи аудио снимката која деновиве кружи во јавноста.

“Во Самата снимка на советникот на Димитриевски се слушаат понуди за 500 денари за гласови, како советник на Димитриевски сака да купува гласови за 500 денари, се користи администрацијата и се врши притисок врз вработените во јавните претпријатија, училиштата.”

KissAnime: Kimagure Orange Road: Futari no Koi no Repertoire anime episode Full online free at https://kissanime.mx boruto kissanime

Website https://animeflix.nl: Watch Descendants of Darkness animeflix Episode 13 anime flix app

Website https://animeheaven.pro: Watch To Heart Omakes (Dub) animeheaven Episode 6 animeheaven dragon ball super

4Anime: Ai Yori Aoshi (Dub) anime episode 24 online free at https://4anime.biz persona 4 the animation season 2

Dr. STONE (https://animefreak.ws/m/dvez) Episode 24