November 30, 2021 10:47
Македонија

Излезноста до 13 часот е 20,69%

Според последните податоци објавени на веб страницата на Државната изборна комисија, до 13 часот правото на глас го оствариле 20,70 отсто од гласачите, од обработени 64,99 проценти од податоците.

Или досега вкупно гласале 245.463 гласачи.

И со овој пресек Новаци е општина со највисока излезност, 43,70 отсто. Следуваат Кратово со 37,48%, Могила со 36,33%, Демир Хисар со 33,79%

4Anime: Kai: The Legend of Mirror Lake anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime

Megane na Kanojo Episode 4

AnimeFreak: The [email protected]: 765 Pro to Iu Monogatari anime episode Full online free at https://animefreak.ws watch animes

Website https://kissanime.mx: Watch Muybridge's Strings kissanime Episode Full kissanime seven deadly sins

Animepahe: K×Drop!! anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime online