July 23, 2019 14:10
Македонија

Известување

Во текстот Почина еден од повредените полицајци, завчера добил решение за автопатска полиција, објавен на 21.06 на порталот 24 Инфо е направена ненамерна грешка.

На една од фотографиите во текстот е фотографиран камион на фирмата „Италеуромак“, чие возило не било учесник во трагичната сообраќајка.

Ѝ се извинуваме на компанијата ако фотографијата била причина за одредени непријатности, иако во неколку текста повразни со трагичниот настан се објавени и други фотографии од местото на сообраќајната несреќа и други возила без да се доведуваат во директна врска со несреќата.

Редакција 24 Инфо

 

 

Нови вести

„Изгубениот“ телефон на Јанева пронајден кај девојката на нејзиниот син

Igor

(Видео) Катица остана сама

Igor

Средба на Заев со специјалниот пратеник на канадскиот премиер, Дион

Valentina