February 23, 2019 08:25
Скопје

Змија се шета среде центар на Скопје

Змија се шета среде центар на Скопје

Снимката е направена кај „Ирски паб“, во строгиот центар на Скопје, кога змија се прошета по плочникот среде главниот град на државава.

Related posts

Виз Ер Скопскиот маратон годинава ќе се одржи на 4-ти мај, датумот е поместен поради одржување на претседателските избори

Ivona

Панорамското тркало е стопирано

24news

Општина Кисела Вода додели 55 ваучери за новороденчиња

Ivona