July 23, 2021 21:39
Балкан

Земјотрес со јачина од 4,6 степени ја погоди Грција

Земјотрес со јачина од 4,6 степени вечерва ја погоди Грција.

ЕМСЦ наведува дека епицентарот бил во Средоземното море, на длабочина од 80 километри, 50 километри југоисточно од грчката населба Лардос и 244 километри југоисточно од Ајдин во Турција.

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Doupo Cangqiong 4th Season (https://animebee.to/m/b7wp) Episode 13

https://kissanime.mx god of highschool kissanime. Watch Hand Maid May: Akiramemasen Episode Full

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Mighty Space Miners (Dub) Episode 2

KissAnime Beatstars: https://www.beatstars.com/kissanimemx/about