October 17, 2021 18:43
Балкан

Земјотрес во БиХ – „Звучеше како експлозија“

Земјотрес со јачина од 3,1 степен ја стресе Босна и Херцеговина, пренесоа медиумите.

Епицентарот бил на осум километри југоисточно од Столац, на длабочина од еден километар.

„Како експлозија, удар, татнеж“, напишал еден локален жител.

Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE: Tokyo Revelations (https://4anime.biz/m/8E7j) Episode 3

Website https://animeheaven.pro: Watch Ne Zha (Dub) animeheaven Episode Full watch anime

AnimeFLV: Scorched Bread anime episode 10 online free at https://animeflv.uk anime to watch

Nana to Kaoru Episode Full

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/profile/animefreakws

Animefreakwsgmail wordpress: https://animefreakwsgmail.wordpress.com/