January 19, 2021 06:41
Хроника

За неносење маска казнети 506 лица

Во текот на изминатото деноноќие (30.11/01.12.2020 година) на територијата на Република Северна Македонија, по однос на мерката за носење лична заштита на лице, регистрирани се 506 прекршоци.

Министерството за внатрешни работи апелира до граѓаните да ги почитуваат мерките и протоколите донесени од Владата со цел справување со Ковид 19.

Watch Our Last Crusade or the Rise of a New World Episode 12 at website https://animeplanet.cc. See more anime planet jojo

I want to eat your pancreas Episode Full at AnimeFreak animefreak bleach