January 27, 2021 01:00
Магазин

За неа нема зима: Алесандра Амбросио на одмор во Бразил

Алесандра Амбросио е позната по својата манекенска фигура и природни воодушевувачки црти.

Во саботата 39-годишната Бразилка ја истакна својата чудесна фигура во минималистичко пурпурно бикини на плажа додека се одмора со своето семејство во Флоријанополис, Бразил.

Понарешниот ангел на „Викторија“ ужива на песокот, нурка во океанот и игра тенис на плажа со своето момче Николо Оди со кого е во врска две години.

Death Note Episode 37 at AnimeHeaven animeheaven unblocked

The Day I Became a God (Dub) Episode 6 at Crunchyroll crunchyroll 14 days