September 17, 2021 18:23
Хроника

Затвореник почина во „Идризово“

На 02.08.2021 во 09.50 часот во СВР Скопје, од Казнено-поправната установа Идризово било пријавено дека починал затвореникот Н.А.(31) од Куманово.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство.

Извршен бил увид на местото на настанот, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено за обдукција.

Website https://animedao.nl: Watch Red Ash: Gearworld animedao Episode Full animedao tower of god

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AniWatch: Eat-Man '98 anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro aniwatch.me

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Heromachine: http://www.heromachine.com/forums/users/animefreakws/

Band: https://band.us/band/84366909