November 27, 2021 17:47
Хроника

Запленета марихуана во Струмичко

Врз основа на судска наредба, полициски службеници од СВР Струмица денеска извршиле претрес во домот на лицето О. И. (20) од струмичкото село Свидовица, при што пронашле марихуана и гранки од растението канабис.

Од МВР информираат дека по целосно документирање на случајот, СВР Струмица до надлежното Јавно обвинителство ќe поднесе соодветна кривична пријава.

Watch Lupin the 3rd: Alcatraz Connection Episode Full

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animetv.cc: Watch Straw-saurus NEO animetv Episode Full best anime tv

AnimeFreak: BEASTARS anime episode 12 online free at https://animefreak.ws watch anime free

Watch Armored Trooper VOTOMS: Brilliantly Shining Heresy Episode 5