August 25, 2019 09:32
Хроника

Запалено „порше“ во Аеродром, изгореле уште два автомобили

Автомобил „порше“ изгорел во пожар, утрово во скопссата населба АЕродром,информираше МВР.

-Денеска во 3.46 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булевар Јане Сандански настанал пожар во патничко возило „Порше кајен“, сопственост на М.Ј.(43) од Скопје. Од огнот биле зафатени и возила „Сузуки”и „Пежо”. Извршен е увид, велат од МВР.

Нови вести

Најцрна година на патиштата, за шест месеци 70 загинати

Daniela

Пожар пеплоса расадник во околината на Крушево

Igor

Двајца повредени во сообраќајна несреќа кај Струмица

Igor