July 26, 2021 04:13
Хроника

Залутан куршум заврши во продавница во Чаир

Залутан куршум од огнено оружје заврши во продавница во Чаир.

Според информациите на МВР, вчера попладне А.З.(55) пријавил во полиција дека околу 16.30 часот во неговата продавница слушнал удар во покривот, по што на подот забележал зрно од огнено оружје.

Повредени лица нема, а увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, при што зрното е подигнато за понатамошна постапка, велат од МВР.

https://aniwatch.pro free anime. Quanzhi Fashi III (https://aniwatch.pro/m/jjnR) Episode 12

https://wcostream.cc wcostream attack on titan. Generator Gawl (https://wcostream.cc/m/kwWw) Episode 12

Watch anime online for free at AnimeHeaven animeheaven bleach. Super Robot Wars The Original Generation: The Divine Wars Episode 25

KissAnime Credly: https://www.credly.com/users/kissanimemx/