November 27, 2021 10:53
Македонија

Заев со СМС порака до поддржувачите: СДСМ е во акција, уважете сечив став!

СДСМ на овие локални избори изгуби дел од општините кои изминативе четири години беа под нивно раководство.

Премиерот Заев по завршувањето на изборите даде изјава дека ја разбрал пораката која била испратена.

,,Ние тој став и тој глас го слушаме, го разбираме и го уважуваме. Свесни сме, и јас лично, и партијата, дека повеќе нема толеранција за повторување на истите грешки.” рече премиерот Заев.

Заев испрати порака до своите членови и поддржувачи и побара од нив да се уважат барањата на граѓаните.

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

School Days (ONA) Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch Appleseed (Movie) animepahe Episode Full english dubbed anime

Seiyu's Life! Episode 13

Website https://animetv.cc: Watch Liz and the Blue Bird animetv Episode Full dubbed anime