January 24, 2021 09:10
Македонија

Заев: Пратениците од опозицијата да не посегнуваат кон загрозување на помошта за сите граѓани

Фејсбук статус на Зоран Заев

Еве ја цела апсурдност и нелогичност на блокирањето на Собранието од страна на опозицијата. Еве го односот на Мицкоски и дел од пратениците од опозицијата кои дејствуваат по неговите опасни насоки. Ова е срамна непочит кон македонските граѓани.

Уште еднаш ги повикувам пратениците од опозицијата да не посегнуваат кон загрозување на помошта за лозарите, пензионерите, самохраните родители, филмските работници, за сите граѓани.

Fog Hill of Five Elements Episode 3 at website https://animeheaven.pro toradora anime heaven

Watch Dr. Stone: Stone Wars Episode 1 at website https://animeflix.nl. See more dragon ball super animeflix