January 25, 2022 05:43
Хроника

Загина скопјанец, се истумбал со „корса“ во Ченто

На 13.01.2022 во 18.50 часот било пријавено дека на ул.„Алија Авдовиќ“, Г.А.(40) од с.Стајковци, кој управувал патничко возило „опел корса“, со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола и излетал од коловозот.

На местото на несреќата возачот им подлегнал на повредите, а смрт констатирал лекар од Итната медицинска помош.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

stream anime online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

AnimeDao The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

stream anime online Black Clover (Dub)

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 4 - Uncen

AnimeDao Pokémon Journeys: The Series