July 23, 2021 16:56
Хроника

Загина дваесетгодишна девојка, се истумбала со „поло“ кај Ерџелиски мост

Дваесетгодишна девојка загина во сообраќајна несреќа откако со автомобил излетала од патот.

Според информациите на МВР, несреќата се случила утринава околу 07.15 часот на автопатот Миладиновци – Штип, на место викано „Ерџелиски мост“.

С.М.(20) од село Кадрифаково, светиниколско, со „фолксваген поло“ изгубила контрола и излетала од патот.

Девојката со тешки телесни повреди била пренесена во Клиничката болница Штип каде починала. Увид на местото извршиле Јавен обвинител и екипа на ОВР Свети Николе.

Watch anime online for free at 4Anime my hero academia heroes rising 4anime. Lupin III: Ikiteita Majutsushi (https://4anime.biz/m/qO7o) Episode Full

Watch anime online for free at AnimeBee watch anime dub. Watch The World God Only Knows: Goddesses (Dub) Episode 12

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Pandalian Episode 1

AnimeFreak Sites Google: https://sites.google.com/view/animefreak-official/home