Македонија

Забрана за сообраќај за камиони на патниот правец крак Маврово – Дебар

Поради интензивни врнежи од снег воведена е забрана за сообраќај на тешки товарни возила на патниот правец крак Маврово – Дебар.

Како што информира АМСМ,  забраната за сообраќај е воведена во 9:30 часот. 

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime freak tv Attack on Titan Final Season

sites to watch anime My Hero Academia Season 3

Naruto (Uncropped) (Dub) Episode 214

Pokémon Journeys: The Series Episode 86

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 10

tải go88