January 27, 2022 12:01
Македонија

(Живо) Прес конференција на Битиќи и Бектеши

Заменикот на претседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи и министерот за економија, Крешник Бектеши ќе одржат заедничка прес конференција.
Проследете ја на следниот линк:

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

english dubbed anime The Rising of the Shield Hero (Dub)

AnimeDao Pokémon Journeys: The Series Episode 92

Tokyo Revengers (Dub) Episode 23

AnimeDao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 19

AnimeDao Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 155