Магазин

Жените полудеа по новиот изглед на познатиот Бали Бег (ФОТО)

Турскиот актер Бурак Озџивит кој на сите им е познат по улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“, го промени својот имиџ и со новите фотографии ги полуде жените ширум светот.

Фотографиите кои последните денови ги објавува привлекоа внимание поради неговата нова фризура. Актерот ја скратил косата, што на жените очигледно многу им се допадна , бидејќи коментираат дека изгледа подобро од кога било.

Секоја од неговите фотографии има повеќе од половина милион лајкови.

KissAnime konosuba movie kissanime: Watch Hunter x Hunter (Dub) Episode 79

ANIMEFLIX animeflix app ios: The Rising of the Shield Hero (Dub) (https://animeflix.nl/m/Ylyb) Episode 25