August 20, 2022 01:48
Хроника

Жена со нож го нападнала својот сопруг

Вчера во полицијата, 48-годишен жител на Крива Паланка пријавил дека во семејната куќа, по претходна расправија, неговата сопруга го нападнала со остар предмет и му нанела повреди.

Се работи на расчистување на случајот, велат од МВР.