April 11, 2021 11:46
Хроника

Жена и нејзините две деца жртви на насилство од вонбрачниот партнер

Педесетгодишна жена од Скопје пријавила дека ноќеска околу 01:30 часот, додека била во Дом за штитеници „Ранка Милановиќ”, каде е сместена со нејзините две деца, дошол нејзиниот вонбрачен партнер Е.Б.(34) и физички ја нападнал неа и нејзините деца.

Како што соопшти МВР, случајот бил ријавен утрово во 07:00 часот во Полициската станица Гази Баба.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full at website https://animeplanet.cc. See more anime planet me

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 24 at website https://wcostream.cc anime