September 18, 2021 16:48
Магазин

Жената со најубавите нозе во Холивуд доживеала пех кој папараците подготвено го дочекале

Славната актерка која може да се пофали со титулата „најубавите нозе на Холивуд“ доживеала непријатна ситуација кога ветрот ѝ го подигнал фустанот.

Инаку, Шарлиз ретко објавува приватни моменти, но неодамна била на мета на жестоки напади кога одлучила со јавноста да сподели фотографии од посвоената ќерка Џексон на социјалната мрежа Инстаграм.

Многумина тој нејзин потег ги изненадил, особено поради фактот што актерката ретко споделува семејни фотографии.

Шарлиз седумгодишната ќерка Џексон ја посвоила додека била бебе, но го потврдила полот на своето дете за „Daily Mail“, велејќи: „Да, јас исто така мислев дека е момче, сè додека кога имаше три години и кога ме погледна, ми рече: Но, јас не сум момче“, изјавила пред неколку години актерката.

Терон исто така има уште една тригодишна ќерка.

„Така е. Имам две прекрасни ќерки кои како и секој друг родител сакам да ги заштитам и сакам да растат и да напредуваат. Родени се какви што се родени, а каде и како ќе се најдат во светот на возрасните, не е мое да одлучувам. Моја работа како родител е да ги сакам и поддржувам и да се погрижам да имаат работи кои ги сакаат“, изјавила 45-годишната актерка.

Шарлиз во една прилика открила и дека нејзината трансродна ќерка не се чувствувала добро поради тоа што ѝ се обраќале во машки род.

Преземено од Точка

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Working!!!: Lord of the Takanashi (https://animeheaven.pro/m/mE38) Episode Full

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Solid State Society (Dub) (https://animeflv.uk/m/27rl) Episode Full

Website https://twistmoe.net: Watch Death Note twistmoe Episode 37 anime websites

Seositecheckup: https://seositecheckup.com/seo-audit/animeflix.nl

Peatix: https://peatix.com/user/8590156/view