April 20, 2021 18:12
Магазин

Енди Дик бакнува друга жена неколку недели по веридбата со Елиза

Американскиот актер, комичар и продуцент Енди Дик, неодамна се вери со неговата девојка Елиза Џордана чие право име е Елиза Ен Шварц.

Комичарот (55) во петокот на Инстаграм соопшти дека се оженил со 32-годишната радио и ТВ-личност, споделувајќи фотографија како ги обвива рацете околу неа и ја бакнува во образ за време на славеничка вечера.

Елиза, која е домаќин на емисијата „Хауард Стерн шоу“, во понеделникот ја потврди веста за веридбата во изјава за “Пејџ сикс“, и рече: „Ме запроси во 6 часот наутро пред неколку недели, му реков да“.

Но, работите меѓу свршената двојка се чини дека не одат во добра насока, бидејќи Енди беше виден како бакнува друга жена во шоуто на Елиза, само неколку недели откако го постави прашањето.

WCOStream anime websites: SK8 the Infinity (Dub) (https://wcostream.cc/m/aBYO) Episode 8

AnimeTV anime tv streaming online: Fire Force Season 2 Episode 24