September 18, 2021 15:32
Магазин

Емили Ратајковски одмара во Италија со сопругот и синчето

Емили Ратајковски сподели низа фотографии од нејзиното патување по крајбрежјето на Амалфи, популарна и романтична дестинација во јужна Италија.

Моделот и актерка (30) одморот го поминува на Сорентскиот полуостров со сопругот Себастијан Бер Меклард (34) и нивниот четиримесечен син Силвестер.

Атрактивната бринета во саботата го впиваше сонцето во Позитано, еден од најубавите градови на брегот на Амалфи.

А во саботата, го покажа своето тонирано тело во танга-бикини. ‘Inamoratawoman’, напиша Емили во објавата, посочувајќи дека костимот за капење е од сопствената модна линија „Инамората“.

Емили позира и со Силвестер во објавата што ја наслови „Пиколино“.

 

Брегот Амалфи, познат и како брегот на лимоните, се протега на јужната страна на Сорентскиот полуостров и е едно од најпосакуваните летни дестинации во Европа.

Website https://animetv.cc: Watch Tiger Mask Nisei animetv Episode 29 anime tv kissanime

Website https://4anime.biz: Watch City Hunter: The Motion Picture 4anime Episode Full dubbed anime

WCOStream: Full Dive: The Ultimate Next-Gen Full Dive RPG Is Even Shittier than Real Life! (Dub) anime episode 12 online free at https://wcostream.cc anime online

AnimeFreak: Baoh the Visitor (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws dubbed anime

Hub docker: https://hub.docker.com/u/gogoanimebe

Nootheme: https://nootheme.com/forums/users/animeflixnl/