November 27, 2020 03:07
Магазин

Емили Ратајковски објави дека е бремена

Манекенката Емили Ратајковски објави дека е бремена со своето прво дете.

29-годишната Емили ја објави веста преку списанието Вог, каде што се појави на насловната страница.

 

 

Пишувајќи во списанието, Ратајковски изјави дека таа и сопругот Себастијан Беар-Меклард не сакаат да го откријат полот на нивното неродено бебе.