January 21, 2019 23:38
Забава

Емили на Нова година во костим за капење, а Ким и Парис се санкаа во чевли со висока потпетица

Познатите дами ја пречекаа Новата 2019 година на егзотични локации каде што се дружеа со старите пријатели и безгрижно се забавуваа. Музичарката Дуа Липа (23) прославуваше со афроамериканска музика додека танцуваше со каубојска шапка, пејачката Рита Ора (28) си подари златен заб.

 

„Збогум 2018 година, добредојде 2019“, напиша моделката Емили Ратајковски (27) додека позира во минијатурен костим за капење, кој одвај и ги покриваше интимните делови.

 

Новогодишните празници таа ги помина со својот сопруг, Себастијан Беар-Меклард (31) во Мексико. Британката Емили, која се прослави во 2013 година во видеоспотот „Blurred Lines“ на Робин Тик (41), често позира целосно гола, а тоа го направи и за крајот на оваа година.

 

Актерката Софија Вергара (46), исто така, ја замени студената зима со тропско место каде што со сопругот ја пречека Нова година. Таа во златен фустан танцуваше на песок покрај оган со пријателите.

„Влеговме во Нова година со стил“, рече Парис Хилтон (37), кога со својата стара пријателка Ким Кардашјан (38) се санкаше во снег, во чевли со висока потпетица. Во кратки и деколтирани фустани, студот не беше проблем за нив, а ни алкохолот.

Related posts

Видела како секирата и ги исекла прстите на мајка и, а потоа направила нешто генијално!

24news

(Видео) Лош почеток на годината за Криси Тајген

Filip

„Боемска рапсодија“ триумфираше на доделувањето на „Златен глобус“

Ivona