September 20, 2021 22:54
Хроника

Екс директорот на штипската болница почина на плажа во Грција

Познатиот доктор и поранешен директор на Клиничката болница Штип, Александар Стојанов починал во Грција, пренесе ТВ Стар.

Познатиот штипски гинеколог-специјалист, д-р Стојанов, кој пред неколку години беше и директор на Клиничката болница -Штип претрпел масивен инфаркт додека бил на плажа.

Website https://animeheaven.pro: Watch Ace of Diamond Act II animeheaven Episode 52 anime heaven org

AnimeKisa: City Hunter: .357 Magnum anime episode Full online free at https://animekisa.in anime stream

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Watch Riddle Story of Devil (Dub) Episode 12

Huntingnet: https://www.huntingnet.com/forum/members/kissanime-contact-gmail-c.html

Reedsy: https://reedsy.com/discovery/user/onlinekissanime