Економија

Еврото е пак под 1,13 долари

Курсот на еврото денеска повторно падна под прагот од 1,13 долари, објавија германските финансиски публикации. Во меѓубанкарското тргување во Франкфурт утрово единствената европска валута се тргуваше за 1,1280 долари, откако во петокот навечер достигна 1,1331 долар. Европската централна банка на крајот на минатата недела одреди референтна стапка на еврото од 1,1291 долар.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime to watch GoGoAnime Naruto

online anime My Hero Academia (Dub)

GoGoAnime Boruto: Naruto Next Generations Episode 224

gogoanimehub BANANA FISH

gogoanime1 My Hero Academia (Dub)