August 3, 2021 16:42
Свет

Евакуирана железничката станица во Лион по дојава за бомба

Евакуирана е железничката станица Part Dieu  во Лион откако полицијата примила дојава за поставена бомба. На терен се деминерски тимови на полицијата.

GoGoAnime gogo anime tv: Attack on Titan (Dub) Episode 25

ANIMEFLIX animeflix boku no hero: Your Lie in April (https://animeflix.nl/m/W8m) Episode 22