Магазин

Дру Баримор порано имала отворена врска со Лук Вилсон

Дру Баримор откри дека порано била во „отворена врска“ со Лук Вилсон.

46-годишната актерка разговараше со нејзината пријателка од шоубизнисот Кејт Хадсон, поранешна партнерка на братот на Лук, Овен Вилсон, која ѝ беше гостинка во емисијата „Шоуто на Дру Баримор“.

„Кога првпат се запознавме, бевме млади и диви“, рече Дру во своето ток-шоу.

Холивудската ѕвезда (46) нагласи: „Бев во врска со него, но мислам дека тој се забавуваше и со други девојки“.

Таа ја опиша нивната романса како „отворена врска“, додавајќи дека најверојатно за тоа допринела нивната младост.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

DARLING in the FRANXX

animes online Attack on Titan Season 3 Part 2

anime websites Attack on Titan (Dub)

anime to watch Dragon Ball Z (Dub)

AnimeDao SK8 the Infinity (Dub) Episode 12