August 2, 2021 19:55
Хроника

Драма на Токсикологија: Донеле починат триесетгодишник, па потоа го однеле

На 16.06.2021 во 05.54 часот во СВР Скопје, од Комплексот клиники „Мајка Тереза” било пријавено дека на Одделение за токсикологија бил донесен Р.Б.(30) без знаци на живот.

Според пријавеното, веднаш потоа телото го земале членови на семејството и заминале со патничко возило, кое набргу било пронајдено.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE. Watch We Never Learn: BOKUBEN Episode 13

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Yao Shen Ji 2nd Season (https://gogoanime.be/m/mArp) Episode 40

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD. Elf-ban Kakyuusei: Anata dake wo Mitsumete... Episode 4

KissAnime Gfycat: https://gfycat.com/@kissanimemx