February 23, 2019 08:28
Хроника

Драма во Куманово: Непознат маж се обидел да силува девојка на улица

Драма во Куманово: Непознат маж се обидел да силува девојка на улица

Непознат маж ноќеска се обидел да силува 35-годишна жена во Куманово, соопштија денеска од СВР Куманово.

Инцидентот се случил во 03:50 часот на улицата „11 Ноември“. Напаѓачот не успеал во намерата и побегнал.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Related posts

(Видео)Ја ограбиле златарницата за една минута, двајца краделе, третиот стражарел со пиштол

Igor

Основното јавно обвинителство Кочани го гони за убиство лицето кое вчера пукаше во угостителски објект

Ivona

Крвнички ја претепал сопругата, едвај се спасила

24news