January 16, 2022 20:24
Хроника

Драма во Аеродром: Шеесет и двегодишен скопјанец со нож ја убил мајка си

Скопјанец со нож утрово ја убил својата мајка во Аеродром.

„Денеска (16.10.2021) во 07.50 часот на ул.„23ти Октомври“, полициски службеници од Полициската станица Аеродром го лишиле од слобода И.Т.(62) од Скопје поради сомнение дека околу 06.30 часот во нејзиниот дом со остар предмет и нанел убодна рана на неговата мајка В.Т.(84) од Скопје, по што таа починала“, информираат од МВР.

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

animes online. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime ANIMEFLIX Komi Can’t Communicate

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 18

animeflix Mother of the Goddess’ Dormitory

Attack on Titan Season 2 (Dub)

anime streaming Attack on Titan Season 3