September 20, 2021 23:23
Свет

Драматично видео од уривање на мост – камион се обидува да го помине и паѓа во реката

На социјалните мрежи се појави видео кое е направено на истокот на Русија, на кое се гледа како камион се обидува да премине  мост, кој се урива во еден момент.

Видеото е направено во селото Уриум, источно од Москва.

Во еден момент камионот полека се приближува до мостот и се обидува да го помине, иако е тесен и не е толку стабилен во структурата.

Во следниот момент целата конструкција почнува да се руши и заедно со возилото паѓа во реката. Сепак, според медиумите, возачот ја преживеал несреќата со огромна среќа.

Website https://4anime.biz: Watch I'm Gonna Be an Angel! (Dub) 4anime Episode 13 4anime unblocked

Watch Food Wars! The Second Plate Episode 13

https://animeheaven.pro animeheavenru

Website https://animefreak.ws: Watch Jiu Se Lu animefreak Episode Full animefreak my hero academia

Community windy: https://community.windy.com/user/gogoanimebe

Roomstyler: https://roomstyler.com/users/gogoanimebe