Македонија

Димитар Ковачевски денеска официјално ќе ја поднесе кандидатурата за лидер на СДСМ

Заменик-министерот за финансии и член на Извршниот одбор на СДСМ, Димитар Ковачевски соопшти дека денес официјално ќе ја поднесе кандидатурата за лидер на СДСМ.

– Денес официјално ја поднесувам кандидатурата за претседател на СДСМ во седиштето на партијата, по што во 12.30 часот ќе дадам изјава пред главниот влез, информира Ковачевски.

 

watch anime dub. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime websites Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

aniwatch AniWatch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

sites to watch anime Attack on Titan Final Season (Dub)

watch animes AniWatch Death Note

Attack on Titan Season 2

tải go88