Балкан

Дендиас: Поддршка од Грција за албанскиот народ и влада по земјотресот

Поддршка за народот и владата во Албанија по силниот земјотрес, изрази министерот за надворешни работи на Грција, Никос Дендиас преку неговиот официјален „Твитер” профил, ,јави дописничката на МИА од Атина.

-Ја изразуваме поддршката на Грција за народот и владата на Албанија за последиците од земјотресот што ја погоди нашата соседна земја, напиша Дендиас на „Твитер”.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

stream anime online Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

free anime online To Your Eternity

anime websites My Hero Academia Season 5

free anime My Hero Academia Season 4

watch animes Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

tải go88