January 16, 2022 19:17
Скопје

Дел од Драчево утре без струја

Поради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, дел од корисниците од улицата „Иван Хаџи Николов” број 113 и број 111 во населба Драчево утре ќе бидат без струја.

Како што информираат од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот ќе трае од 9 до 11 часот.

anime stream. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Attack on Titan Season 2 Episode 8

4Anime Attack on Titan Season 2 (Dub)

4Anime Attack on Titan Final Season (Dub)

4anime Attack on Titan Final Season

4anime.biz 4Anime My Hero Academia Season 5