June 27, 2022 05:22
Скопје

Дел од бул. „Трета Македонска Бригада” утре без вода

Поради менување на вентил во шахта на булевар „Трета Македонска Бригада” бр.61 утре без вода ќе останат дел од корисниците од овој булевар, како и објектите на УБК и Жито Лукс во општина Аеродром.

Како што информираат денеска од Регионалниот центар за управување со кризи, прекинот во водоснабдувањето ќе биде од 9 часот па се до завршување на работата. 

không rút được tiền go88

Tải SunWin APK/Android/iOS/Web tool tài xỉu sunwin cho android tải tool tài xỉu sunwin ios