September 25, 2021 06:02
Македонија

Делегација на СДСМ оддаде почит во Крушево по повод Денот на Републиката

По повод големиот празник 2ри август – Денот на Републиката, во Крушево, делегација на СДСМ предводена од Димитар Ковачевски, член на извршен одбор на СДСМ, придружуван од Бисера Стојчевска -Костадиновска, пратеничка на СДСМ и Сотир Габелоски, положија свежо цвеќе и оддадоа почит пред споменикот на Слива „На хероите на Слива”.

https://animekisa.in anime

ANIMEFLIX: Servamp Specials anime episode 3 online free at https://animeflix.nl animeflix bleach

Website https://animepahe.cc: Watch Vlad Love animepahe Episode 12 anime

Website https://gogoanime.be: Watch Absolute Duo (Dub) gogoanime Episode 12 gogoanime kissanime

Balatarin: https://www.balatarin.com/users/kissanimemx

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/kissanimemx