August 21, 2019 12:12
Живот

Дедо Зоран стана хит на интернет – секој ден објавува селфи фотографии

Дедо Зоран стана хит на интернет – секој ден објавува селфи фотографии

Дедо Зоран Станковиќ стана хит на интернет, а неговите селфи фотографии почнаа сите да ги споделуваат на друштвените мрежи.

Овој господин направил Инстаграм профил на кој објавува само свои фотографии на различни места, а живее во Краљево.

Зоран често менува очила и гардероба, а за брзо време доби голем број следбеници.

 

Нови вести

На 61 година изгледа како девојка – времето како да запрело за неа

24news

Лима гола во кревет со ружи кои ѝ ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички

24news

Куче починало 15 минути по неговиот сопственик кој боледувал од рак

Filip