January 22, 2022 21:56
Хроника

Девојки се степале во кафе-бар во Радовиш

Две девојки, на 19 и 20-годишна возраст, синоќа го нарушиле јавниот ред и мир кога се степале во кафе-бар во Радовиш, соопшти МВР.

„На 05.12.2021 во 00.40 часот било пријавено дека во угостителски објект во Радовиш, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу С.П.(19) и Б.С.(20), двете од Радовиш“, се вели во полицискиот билтен.

Од полицијата додаваат дека по целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime to watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

watch anime dub AnimeHeaven Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

AnimeHeaven Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 1

AnimeHeaven The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 13

anime streaming Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!