June 26, 2022 17:11
Хроника

Девојка се фрлила од 5-ти кат од зграда во Аеродром

Девојка скокнала од петти кат во Аеродром.

Доцна попладнево дошло до обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, дознава „Локално“. Девојката родена 1991 година се фрлила од 5-ти кат од зграда на булевар „Авној“. Девојката е во болница со тешки телесни повреди.

https://go88.gg/

download sunwin ios apk sunwin Tải game Sunwin đổi thưởng Số 1 Việt Nam