Спорт

Дебрецен ќе го има братскиот тандем Бабунски

Македонскиот репрезентативец Дориан Бабунски го напушта Ботев Враца и се сели во унгарскиот Дебрецен. Ќе му се придружи на својот брат Давид Бабунски кој го носи дресот на Дебрецен.

Унгарците ќе ја платат отштетната клаузула од 100.000 евра и Дориан ќе потпише договор кога ќе ги мине медицинските прегледи.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

free anime Komi Can’t Communicate

Hunter x Hunter (2011) Episode 146

4Anime Naruto (Dub)

4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

4Anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)